Списък с оферти
15
15
15
161 025 €
(5 032 € / м²)
Разпродажба
1
1
32 м²
ลายัน 2, ตําบลเชิงทะเล
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
32 м²
бани
Превод на английски
Luxury condominiums for sale on Layan beach! Swimming pool, fitness centre, restaurant and shops. Various floor plans.
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Плувен басейн
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
163дни
Актуализирано:
150дни
Докладване на реклама
Местности
ลายัน 2, ตําบลเชิงทะเล
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
50 lemons
Покажи телефон
Свържете се с продавача
50 lemons