SUPA24
Хол
Хол
Хол
368 622 €
(2 261 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
163 м²
เทศบาลนครเกาะสมุย

спалняatypical
плосък163 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

PROPERTY DESCRIPTION • 163 square meters • Living area with sea view and balcony • Full equipped kitchen • Guest bathroom • Master bedroom with bathro...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

เทศบาลนครเกาะสมุย
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина