SUPA24
Хол
Хол
Хол
245 418 €
(1 647 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
149 м²
ถนนนราธิป, เทศบาลเมืองชะอํา

спалняatypical
плосък149 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This luxury two bedroom condominium is situated on the third floor and has nice views of the swimming pool. This property has a magnificent winding l...

Друго
Възраст на офертата: 333дни
Актуализирано: 332дни

Местности

ถนนนราธิป, เทศบาลเมืองชะอํา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина