SUPA24
Друго
Друго
Друго
110 891 €
(2 133 € / м²)
Разпродажба
1
1
52 м²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา

спалня1
плосък52 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

One bed Sea view condo in Boat House Huahin, 5 star facilities.52Sqm. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Living room and balcony. Fully furnished.FacilitiesFacil...

обзаведен
Възраст на офертата: 382дни
Актуализирано: 1дни

Местности

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Подобни реклами

Подобни в чужбина