SUPA24
Хол
Хол
Хол
348 426 €
(4 198 € / м²)
Разпродажба
2
2+
83 м²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

спалня2
плосък83 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This condominium consists of a 46-storey solitary tower that overlooks the magnificent Jomtien Beach.Over 80% of the units feature a direct sea view ...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Siam Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина