Списък с оферти
8
8
8
37 366 €
(1 437 € / м²)
Разпродажба
2
1
26 м²
ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
26 м²
бани
Превод на английски
Project : Club Royal Condominium Wongamat Pattaya (C - D)
GPS : https://maps.app.goo.gl/zgBfVYNwGRF8ZVpb9
Listing ID : CX-117242
FOR SELL : 1,370,00...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
72дни
Актуализирано:
72дни
Докладване на реклама
Местности
ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.