SUPA24
Хол
Хол
Хол
63 388 €
(1 585 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
40 м²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък40 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Discover comfortable living in this stylish 1-bedroom apartment at Nam Talay Condominium, perfectly situated in the quiet Na Jomtien neighborhood of P...

Друго
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 81дни

Местности

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Thavorn Asia Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина