SUPA24
Хол
Хол
Хол
68 033 €
(2 126 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
32 м²
ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък32 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Discover your new home in the heart of Jomtien at Lumpini Park Beach Jomtien! This bright and comfortable 1-bedroom apartment offers 32 square meters ...

Друго
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 81дни

Местности

ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Thavorn Asia Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина