SUPA24
Хол
Хол
Хол
116 743 €
(1 824 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
64 м²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък64 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Welcome to Siam Penthouse 3 Sea View, a modern condominium. Escape the hustle and bustle of city life and experience tranquil living while enjoying b...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледПодходящ за домашни любимциОтворено жилищно пространствоСигурност

обзаведен
Възраст на офертата: 117дни
Актуализирано: 49дни

Местности

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

REMAX Capital Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина