SUPA24
Друго
Друго
Друго
160 937 €
(4 235 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
38 м²
ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък38 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

38 Sqm Studio w/ Sea Views in Zire WongAmat Pattaya Condo For Sale - ZIR21
Location: Soi Saranchol, Wong Amat, Pattaya
Bedroom: Studio
Bathroom: 1

Друго
Възраст на офертата: 179дни
Актуализирано: 1дни

Местности

ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Подобни реклами

Подобни в чужбина