Списък с оферти
20
20
20
408 852 €
(1 136 € / м²)
Разпродажба
2
2+
360 м²
ถนนเกษตรสิน 2, เมืองพัทยา
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
360 м²
бани
2+
Превод на английски
360 Sqm Duplex 2 Bedroom w/ Sea Views in Peak Condominium Pattaya Condo For Sale - PEAKC07
Location: Soi Kasetsin 2, Pratumnak, Pattaya
Bedroom: 2 (Du...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Обзаведен
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
204дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
ถนนเกษตรสิน 2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.