Списък с оферти
17
17
17
654 302 €
(2 451 € / м²)
Разпродажба
3
2+
267 м²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
267 м²
бани
2+
Превод на английски
267 Sqm 3 Bedroom in Royal Cliff Garden Pattaya Condo For Sale - RCG05
Location: Pattaya Sai 1 Road, Pattaya
Bedroom: 3
Bathroom: 3
Balcony: 2
Price p...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Обзаведен
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
207дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.