SUPA24
Хол
Хол
Хол
100 603 €
(3 245 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
31 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък31 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Riviera Wongamat Studio for Sale !Popular Location with Stunning View! Is Available in Thai Name Ownership!! This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale...

Друго
Възраст на офертата: 335дни
Актуализирано: 335дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина