SUPA24
Хол
Хол
Хол
701 575 €
(4 469 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
157 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък157 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Duplex Unit for Sale in Wongamat Tower Duplex Unit with Sea View! Ready for you be New Owner!! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 4 Bedroom...

Друго
Възраст на офертата: 334дни
Актуализирано: 334дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина