SUPA24
Хол
Хол
Хол
241 831 €
(4 170 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
58 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък58 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in North Pattaya. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 58.59 Sqm of living area, located ...

Друго
Възраст на офертата: 334дни
Актуализирано: 334дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина