SUPA24
Хол
Хол
Хол
50 301 €
(1 094 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
46 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This is Studio, 1 Bathroom for Sale in Pratumnak, offering 46.5 Sqm of living area, located on the 5th floor, comes full furnished, European kitchen, ...

Друго
Възраст на офертата: 333дни
Актуализирано: 333дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина