SUPA24
Друго
Друго
Друго
101 720 €
(3 767 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
27 м²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък27 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

27.76 Sqm Studio w/ City Views in Beverly Mountain Bay Condominium Pattaya Condo For Sale - BMB03
Location: Pratumnak Soi 5, Pratumnak Hill

Друго
Възраст на офертата: 333дни
Актуализирано: 1дни

Местности

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Подобни реклами

Подобни в чужбина