SUPA24
Хол
Хол
Хол
133 139 €
(1 293 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
103 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък103 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Star Beach Condo for Sale in Pratumnak What a Great Deal! 3 Balcony with partial Sea Views! Is Available in Foreigner Ownership!! This is 1 Bedroom, 2...

Друго
Възраст на офертата: 331дни
Актуализирано: 331дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина