SUPA24
Хол
Хол
Хол
130 476 €
(1 812 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
72 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спалняatypical
плосък72 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

1Bedroom for Sale in AD Hyatt Condominium Stunning Sea View!! Waiting for you to be New Owner! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 1 Bedroom...

Друго
Възраст на офертата: 331дни
Актуализирано: 331дни

Местности

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Kinnara

Подобни реклами

Подобни в чужбина