SUPA24
Друго
Друго
Друго
132 356 €
(2 135 € / м²)
Разпродажба
2
2+
62 м²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

спалня2
плосък62 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

62.29 Sqm 2 Bed w/ City Views in Dusit Grand Park 2 Pattaya Condo For Sale - DUSIT2P11
Location: Soi Thepprasit 9 Alley, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 2

Друго
Възраст на офертата: 384дни
Актуализирано: 2дни

Местности

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Подобни реклами

Подобни в чужбина