SUPA24
Друго
Друго
Друго
418 542 €
(1 616 € / м²)
Разпродажба
4
2+
259 м²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

спалня4
плосък259 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

259.05 Sqm 4 Bedroom with Direct Garden Access in Gardenia Pattaya Condo Jomtien For Sale - Convenient location just off Jomtien 2nd Road and less tha...

Друго
Възраст на офертата: 377дни
Актуализирано: 2дни

Местности

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Подобни реклами

Подобни в чужбина