SUPA24
Друго
Друго
Друго
112 105 €
(1 038 € / м²)
Разпродажба
1
2+
108 м²
ซอยเทพประสิทธิ์ 7, เมืองพัทยา

спалня1
плосък108 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

108 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Angket Condominium Jomtien Pattaya Condo For Sale - ANG04
Location: Soi Wat Boon Kanchana 10 Alley, Jomtien, Pattaya...

Друго
Възраст на офертата: 382дни
Актуализирано: 1дни

Местности

ซอยเทพประสิทธิ์ 7, เมืองพัทยา
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Подобни реклами

Подобни в чужбина