SUPA24
Хол
Хол
Тоалетна
26 429 €
(944 € / м²)
Разпродажба
2
1
28 м²
ถนนแสนสุข

спалня2
плосък28 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Project : The Green Glad Bangsean
GPS : https://maps.app.goo.gl/E2BUf5VzL4Ys6Xfi6
Listing ID : CX-85111
FOR SELL : 969,000 ฿

обзаведен
Възраст на офертата: 71дни
Актуализирано: 71дни

Местности

ถนนแสนสุข
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Connex Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина