Списък с оферти
20
20
20
98 000 €
(1 400 € / м²)
Разпродажба
3
1
70 м²
Myjava
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
70 м²
бани
Превод на английски
Exkluzívna ponuka: Priestranný a slnečný 3-izbový byt v Myjave
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s výmerou 70,68 m² a lodžiou, ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Лоджия
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Оригинално състояние
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
Б - Много икономичен
тип сграда:
Тухла
Тип отопление:
Централно дистанционно
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Myjava
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.