SUPA24
Хол
Хол
Хол
972 514 €
(9 351 € / м²)
Разпродажба
3
2+
104 м²
Fairway Dr

спалня3
плосък104 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Welcome to 42 Fairways Drive, a beautifully updated 2-bedroom, 2-bathroom home in the exclusive Silverado Country Club community. This single-level re...

Друго
Възраст на офертата: 414дни
Актуализирано: 80дни

Местности

Fairway Dr
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

The Agency | Woodside

Подобни реклами

Подобни в чужбина