SUPA24
Хол
Хол
Хол
753 370 €
(6 976 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
108 м²
Eggeri - Suon, Grächen

спалняatypical
плосък108 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Charaktervolles Apartment im Ferienort Grächen, der für sein märchenhaftes Erscheinungsbild bekannt ist.Träumen Sie davon, zur Natur und zur Ruhe zurü...

Друго
Възраст на офертата: 12дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Eggeri - Suon, Grächen
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Agence Immobilière Mickaël Hofmann

Подобни реклами

Подобни в чужбина