Списък с оферти
7
7
7
929 263 €
(9 580 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
97 м²
Le Gottau, Châtel-Saint-Denis
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
97 м²
бани
Превод на английски
MP4413
The family heart‑stopper in Châtel‑St‑Denis — private 250 m² garden, light and serenity. Move in and create your most beautiful memories.
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
7дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Le Gottau, Châtel-Saint-Denis
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.