SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 161 021 €
(8 007 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
145 м²
Via Rava, Lugano

спалняatypical
плосък145 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

A Lugano Aldesago vendiamo - Appartamento 3,5 loc. 2° Residenza, con giardino e piscina esterna condominiale.Siete alla ricerca di un appartamento mod...

Друго
Възраст на офертата: 491дни
Актуализирано: 490дни

Местности

Via Rava, Lugano
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MG Fiduciaria Immobiliare

Подобни реклами

Подобни в чужбина