SUPA24
Хол
Хол
Хол
543 230 €
(5 841 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
93 м²
Rue du Zenan, Dorénaz

спалняatypical
плосък93 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

BC IMMO vous propose un superbe appartement de 3,5 pièces au rez supérieur, situé dans le cadre paisible de la résidence Zen à Dorénaz. Offrant une en...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаЕстествена светлинаОтделна тоалетнаОтворено жилищно пространство

Друго
Възраст на офертата: 488дни
Актуализирано: 487дни

Местности

Rue du Zenan, Dorénaz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BC IMMO

Подобни реклами

Подобни в чужбина