SUPA24
Хол
Хол
Хол
521 927 €
(5 799 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
90 м²
Route du Côteau, Sion

спалняatypical
плосък90 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Ce bel appartement de 3.5 pièces se situe dans le magnifique et prisé quartier de Platta situé au nord de la capitale valaisanne Sion. Il est idéaleme...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Отделна кухняКаминаКоридорСлед реконструкция

Друго
Възраст на офертата: 492дни
Актуализирано: 491дни

Местности

Route du Côteau, Sion
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Agence PHI Sàrl

Подобни реклами

Подобни в чужбина