SUPA24
Хол
Хол
Хол
5 400 349 €
(24 109 € / м²)
Разпродажба
5
1
224 м²
Chemin de Pra Michaud, Val de Bagnes

спалня5
плосък224 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Beautiful 4-bedroom apartment under complete renovation. Located near the centre of Verbier, the sport centre and the Moulin's ski slopes. It benefits...

Друго
Възраст на офертата: 494дни
Актуализирано: 493дни

Местности

Chemin de Pra Michaud, Val de Bagnes
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Eugster

Подобни реклами

Подобни в чужбина