SUPA24
Хол
Хол
Хол
687 265 €
(6 484 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
106 м²
Rue de Lavetan, Leytron

спалняatypical
плосък106 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Dans une résidence contemporaine à l'architecture élégante, découvrez ce superbe appartement 3.5 pièces en vente sur plan, idéalement situé au 1er éta...

Друго
Възраст на офертата: 227дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Rue de Lavetan, Leytron
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CERCLE IMMO SUISSE SARL

Подобни реклами

Подобни в чужбина