SUPA24
795 512 €
(10 750 € / м²)
Разпродажба
3
1
74 м²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

спалня3
плосък74 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Vendesi NUOVO APPARTAMENTO DI LUSSO A COLLINA D'ORO 3 locali con vista lago , in posizione molto tranquilla nel verde e a distanza di 5 km dal centro ...

Друго
Възраст на офертата: 283дни
Актуализирано: 135дни

Местности

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Подобни реклами

Подобни в чужбина