SUPA24
1 558 774 €
(9 742 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
160 м²
Via Cantonale, Lugano

спалняatypical
плосък160 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Vendesi nuovo e moderno appartamento 4,5 locali a Lugano.Posizione molto comoda e tranquilla, vicinanza negozi, e la fermata del bus.SUP abitabile 160...

Друго
Възраст на офертата: 280дни
Актуализирано: 132дни

Местности

Via Cantonale, Lugano
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Подобни реклами

Подобни в чужбина