SUPA24
Хол
Хол
Хол
2 500 553 €
(17 610 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
142 м²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

спалняatypical
плосък142 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Elegante attico di 4,5 locali con terrazze panoramiche e parziale vista lago, situato all’ultimo piano di una moderna residenza di sole 6 unità. L’esp...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространствоБаняДуш кабинаКаминаПод

Друго
Възраст на офертата: 283дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Immobiliare VESA

Подобни реклами

Подобни в чужбина