SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 569 393 €
(9 232 € / м²)
Разпродажба
6+
1
170 м²
Route de la Combe d'Arbaz, Arbaz

спалня6+
плосък170 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Situé au coeur du Valais, à 7 km de Sion, ce magnifique projet  d'un immeuble de rendement de 4 appartements cozy de 2.5 pièces est situé au calme tou...

Друго
Възраст на офертата: 376дни
Актуализирано: 348дни

Местности

Route de la Combe d'Arbaz, Arbaz
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Bernard Nicod | Aigle

Подобни реклами

Подобни в чужбина