SUPA24
Хол
Хол
Хол
78 726 €
(1 544 € / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Calea Aurel Vlaicu, Arad

спалня2
плосък51 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

📍 În cel mai nou bloc ARED din complexul ARED AFI, cu finalizare la 30.11.2026, îți prezentăm un apartament modern într-un complex securizat, cu 4 că...

обзаведен
Възраст на офертата: 28дни
Актуализирано: 28дни

Местности

Calea Aurel Vlaicu, Arad
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ACASA | Agenție imobiliară

Подобни реклами

Подобни в чужбина