SUPA24
Друго
Друго
Друго
850 000 €
(5 743 € / м²)
Разпродажба
4
2+
148 м²
Silves

спалня4
плосък148 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

Luxury real estate development located in the picturesque fishing village of Armação de Pêra, just 300 meters from the beach. This exclusive project o...

Друго
Възраст на офертата: 177дни
Актуализирано: 66дни

Местности

Silves
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Espacos WEB

Divine Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина