Списък с оферти
17
17
17
710 000 €
(7 889 € / м²)
Разпродажба
2
2+
90 м²
Rua 5, Lisboa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
90 м²
бани
2+
Превод на английски
For Sale, 2 bedroom Flat in Campolide, Lisbon.
Flat with two bedrooms, one en suite, living/dining room with open-plan kitchen, guest toilet, storage...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отворено жилищно пространство
Дървен под
Кухненски уреди
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
490дни
Актуализирано:
24дни
Докладване на реклама
Местности
Rua 5, Lisboa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.