SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 650 000 €
(6 206 € / м²)
Разпродажба
6+
2+
427 м²
Avenida da República, Lisboa

спалня6+
плосък427 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

7 Bedroom duplex penthouse in Lisbon, with 427sqm of floor space, spread over two floors, seven bedrooms, five bathrooms, four living rooms and multip...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаПодОтворено жилищно пространствоОтделна кухняДуш кабинаОтделна тоалетнаКоридорИзгледСлед реконструкцияЕстествена светлина

Друго
Възраст на офертата: 74дни
Актуализирано: 59дни

Местности

Avenida da República, Lisboa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Espacos WEB

Castelhana

Подобни реклами

Подобни в чужбина