SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 000 000 €
(7 937 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
126 м²
Rua Fernando Palha, Lisboa

спалняatypical
плосък126 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Excellent three-bedroom apartment with 143 sqm located in the Art do Prata Riverside Village building.
This 3-bedroom apartment has a large living roo...

Друго
Възраст на офертата: 81дни
Актуализирано: 52дни

Местности

Rua Fernando Palha, Lisboa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина