Списък с оферти
40
40
40
480 000 €
(4 286 € / м²)
Разпродажба
4
1
112 м²
Lisboa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
112 м²
бани
Превод на английски
Large Investment, T3 Bairro das Colonia in REABILITAR LISBOA, PROGRAM CML, at Rua Cidade de Manchester, Nº 44
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
78дни
Актуализирано:
78дни
Докладване на реклама
Местности
Lisboa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.