SUPA24
Друго
Друго
Друго
850 000 €
(9 551 € / м²)
Разпродажба
2
2+
89 м²
Lagoa

спалня2
плосък89 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This stunning luxury apartment in the Algarve is your gateway to an unparalleled living experience. Located in the picturesque coastal town of Carvoei...

Друго
Възраст на офертата: 177дни
Актуализирано: 66дни

Местности

Lagoa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Espacos WEB

Divine Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина