SUPA24
Друго
Друго
Друго
275 000 €
(1 964 € / м²)
Разпродажба
3
2+
140 м²
Rua Padre Martinho Mourão, Entroncamento

спалня3
плосък140 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

3 Bedroom Apartment The property is located on the 3rd floor, with elevator and has very generous areas. Its geographical implementation is very inter...

Друго
Възраст на офертата: 70дни
Актуализирано: 35дни

Местности

Rua Padre Martinho Mourão, Entroncamento
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Espacos WEB

Predimed

Подобни реклами

Подобни в чужбина