SUPA24
Хол
Хол
Хол
450 000 €
(8 333 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
54 м²
Rua da Vargem, Calheta

спалняatypical
плосък54 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

Descubra este sofisticado apartamento T1 com logradouro, inserido no exclusivo empreendimento Ornelas Legacy, localizado na prestigiada zona da Calhet...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ОбзаведенОтворено жилищно пространствоИзглед

Друго
Възраст на офертата: 72дни
Актуализирано: 72дни

Местности

Rua da Vargem, Calheta
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Doutor Imobiliária

Подобни реклами

Подобни в чужбина