SUPA24
Друго
Друго
Друго
525 000 PLN
(15 441 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
34 м²
Popowicka, Wrocław

спалня2
плосък34 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położ...

под:
9. етаж от 10
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Popowicka, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN

Подобни реклами

Подобни в чужбина