SUPA24
Друго
Друго
Друго
719 000 PLN
(11 597 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
62 м²
Stabłowicka, Wrocław

спалня3
плосък62 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Polecam na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach , w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych- Parku Stabłowickiego, sta...

под:
4. етаж от 6
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Stabłowicka, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

GRADIAM Nieruchomosci GRADIAM NIERUCHOMOSCI

Joanna Petrow

Подобни реклами

Подобни в чужбина