SUPA24
Друго
Друго
Друго
640 000 PLN
(14 884 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
43 м²
Żelazna, Wrocław

спалня3
плосък43 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

✨ Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m² | balkon | piwnica | blisko centrum WrocławiaNa sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powie...

под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата: 11дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Żelazna, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

RCS - Real Estate

Renata Gil

Подобни реклами

Подобни в чужбина