Списък с оферти
22
22
22
659 000 PLN
(12 922 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Partynicka, Wrocław
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
51 м²
бани
Превод на английски
• Lokalizacja: Krzyki/Partynice • Ilość pokoi: 2 • Metraż: 51,6 m2 • Kuchnia: osobna • Piętro: 3/3 • Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Тип отопление:
Централно дистанционно
под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата:
37дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Partynicka, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.