SUPA24
Друго
Друго
Друго
675 000 PLN
(18 243 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
37 м²
Legnicka, Wrocław

спалня2
плосък37 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut space...

под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата: 40дни
Актуализирано: 38дни

Местности

Legnicka, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

SDP Nieruchomości

Szymon Mazur

Подобни реклами

Подобни в чужбина